Готуємося до ЗНО з історії

/Files/images/zahodi_6/wer.pngШановні випускники шкіл, готуючись до ЗНО з історії пропонуємо пограти в онлайн-гру, підготовлену відділом обслуговування бібліотеки, та перевірити свої знання.

Готуємось до ЗНО з української літератури!!

Шановні випускники шкіл, перевірте свої знання з української літератури, відповівши на питання онлайн-вікторини. Цікавого і успішного Вам дозвілля!

/Files/images/zahodi_6/Онлайн-вікторина з української літератури.png

Готуємось до ЗНО!

Друзі, випускники шкіл, пропонуємо Вам перевірити свої знання з економічної географії, відповівши на питання онлайн-вікторини "Розвиток промисловості в Україні". Бажаємо успіху!

/Files/images/zahodi_6/onlain.png

Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Для розуміння тогочасних подій важливо зрозуміти послідовність та логіку розвитку Українською революції та національно-визвольної боротьби в період 1917–1921 років.
Пропонуємо перевірити свої знання з історії, зігравши в онлайн-гру "Українська революція 1917-1921: події і постаті"

/Files/images/zahodi_6/Без іменіnm,.png

Друзі! Наближається 9 березня - день народження Тараса Шевченка. Ми знаємо офіційну біографію Тараса Шевченка, втім часто поза увагою залишаються цікаві факти із життя Кобзаря. А чи добре Ви знаєте життя та творчість Шевченка. Спробуйте пограти в нашу інтерактивну гру і перевірити свої знання.

/Files/images/2017/Шевченко.png

Друзі! В Міжнародний день письменника пропонуємо пригадати біографію своєї улюбленної письменниці та дати відповідь на наше питання. Успіхів Вам!

/Files/images/2017/Вгадай письменницю.png

Друзі! Пропонуємо перевірити свої знання і пограти в гру
"Славні імена Роменщини"

/Files/images/zahodi_6/Славні імена Роменщини.png

Кiлькiсть переглядiв: 486

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.