Online - сервіси

Робота з документами

https://www.office.com/ "Office365 Online" - пакет офісних програм від Microsoft "Зберігайте документи, таблиці та презентації онлайн у OneDrive. Надавайте до них спільний доступ і працюйте над ними разом з іншими одночасно. Почніть зараз – це безкоштовно!" Для роботи необхідно мати обліковий запис від Майкрософт.

https://www.google.com.ua/intl/uk/docs/about/ "Документи Google" - офісні додатки онлайн" У Google Документах можна створювати та редагувати документи, а також спільно працювати над ними, де б ви не були. І все це – абсолютно безкоштовно." Для роботи з документами в цьому ресурсі необхідно мати акаунт (обліковий запис) від Google.

https://finereaderonline.com/ru-ru "Fine Reader" - Онлайн версія ABBYY FineReader Online - онлайн OCR сервіс, який дозволяє конвертувати (розпізнавати) зображення і PDF-файли в редагований Word, Excel, Txt, RTF і PDF з можливістю пошуку по тексту. Є можливість безкоштовно опрацювати 10 сторінок.

Робота з аудіо онлайн

https://www.online-convert.com/ru Онлайн ресурс для конвертації звукових файлів з одного формату в іншій. На сайті присутні і конвертори для перетворення відео, графічних файлів, електронних книг. Є можливість користуватися ресурсом без реєстрації. Працює з хмарним ресурсом Dropbox.

https://mp3cut.net/ru/ Це сервіс обрізки mp3 онлайн. Для того, щоб обрізати пісню і створити мелодію для мобільного вже не потрібні складні програми. Окрім роботи з аудіофайлами є можливість працювати і з відео. Працює з хмарними ресурсами Google Drive та Dropbox

http://mp3cut.foxcom.su/audio-splitter-joiner/ Необхідний функціонал для простої обробки аудіо (обрізка, поєднання та конвертація музики, мелодій, пісень та звуків) представлений в одному онлайн проекті.

Робота з PDF-файлами онлайн

https://pdfjoiner.com/ru/ Онлайн-сервіс дозволяє об’єднати декілька PDF-файлів та зображень в один. Також існує можливість по перетворенню PDF-файла в текстовий документ або у зображення.

https://lib.kherson.ua/pdf_online.htm Онлайн-сервіс дозволяє встановити пароль на ваш PDF-файл. Працює з хмарними ресурсами Google Drive та Dropbox. Має тільки англомовний інтерфейс.

https://dochub.com/ Онлайн-ресурс дозволяє редагувати, підписувати та відправляти PDF-файли. Для роботи необхідна реєстрація. Працює з хмарними ресурсами Google Drive та Dropbox. Має тільки англомовний інтерфейс.

Робота з графікою онлайн

https://www.photoshop.com/tools/get_flash Photoshop Online Відомий фоторедактор Photoshop в онлайн режимі. Має багато функція по роботі з растровим зображенням і фільтрів. Не потребує реєстрації і має англомовний інтерфейс.

https://www.canva.com/uk ua/stvoryty/ Canva -- графический редактор. З Canva можна не тільки редагувати зображення, а й використовувати готові шаблони для виготовлення найрізноманітніших візуальних матеріалів, зокрема, презентацій, інфографіки, діаграм та багато іншого. Крім того, все повністю працює онлайн та з мобільних пристроїв, а безкоштовних функцій вистачає більшості наших користувачів.

https://pixlr.com/editor/ "Pixlr" - онлайн редактор зображень. Pixlr - безкоштовний онлайн фоторедактор. Має багатий функціонал, і при всьому цьому не вимагає реєстрації. Має українську мову інтерфейсу (Натиснути на Language і обрати мову).

Кiлькiсть переглядiв: 1156

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.