ЛАСКАВО ПРОСИМО !

Вітаємо Вас, шановні друзі, на сайті Роменської центральної міської бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненка-Давидовича.

Наше завдання - зробити свій внесок у культурний розвиток міста, сприяти прояву творчого потенціалу його мешканців, довести свою необхідність.

Наша бібліотека створена з метою бібліотечного обслуговування усіх категорій населення, забезпечення загальної доступності до інформації та культурних цінностей, організації диференційного обслуговування з урахуванням запитів користувачів бібліотечних послуг через Абонемент, Юнацький відділ, Читальний зал, Інтернет-центр.

Сьогодні користувачі бібліотеки мають змогу:

- отримати інформацію про наявність в бібліотеках необхідного документу
- отримати будь-який документ з фонду бібліотеки для користування на абонементі та у читальному залі
- скористатися допомогою фахівців бібліотеки в пошуку джерел інформації
- навчитися комп'ютерній грамотності та мати безкоштовний доступ до інформаційних ресурсів в Інтернет-центрі
- відвідати різноманітні культурні заходи, які відбуваються в бібліотеці

Наша бібліотека має найбільш повні інформаційні ресурси, висококваліфіковані і досвідчені кадри, які працюють творчо, професійно і оперативно задовольняють запити користувачів.

На відділі обслуговування центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича діє юнацький клуб «Молоді серця», організований з метою спілкування, обміну інформацією, розширення знань про все, що хвилює сучасну молодь.

З метою організації цікавого дозвілля і відпочинку людей похилого віку, яких об’єднують спільні інтереси, погляди на життя, любов до книги і пісні, при бібліотеці діє клуб «Надвечір’я».

При книгозбірні створено літературне об'єднання «Обрії»,основним завданням якого є підтримка та популяризація творів талановитих поетів-початківців. Під час засідань відбуваються літературознавчі дискусії, майстер-класи, виконуються різноманітні завдання, покликані підвищити рівень письменницької майстерності. Очолює «Обрії» творча людина, поетеса Людмила Грицай.

Клуб "Літературна вітальня" заснований з метою популяризації творчості місцевих поетів, письменників, презентації їх книг, залучення молодого покоління до літературного життя краю. Він об'єднав навколо себе всю творчу еліту міста і району, згуртувала поетів, прозаїків, які щедро діляться своєю майстерністю, вмінням творити красу українського слова.

З метою формування культури читання, популяризації книги та спонукання молоді до читання творів сучасної художньої літератури працівники відділу обслуговування реалізують проект "Книга в житті та на екрані". Учні не лише знайомляться з книгою наживо, а дізнаються про нову технологію популяризації книг — відеорекламу (буктрейлери), що наближає книгу до молодого читача.

Бібліотека втілює творчий проект "Письменник іде до читача". Громада міста мала можливість поспілкуватися з такими метрами української літератури як Василь Шкляр, Андрій Кокотюха, Володимир Лис та Надія Гуменюк, Віталій Капранов, Наталія Гурницька, Євген Положій, Світлана Талан.

Запрошуємо Вас завітати до бібліотеки, і Ви станете учасником цікавих заходів, отримаєте інформацію, яка допоможе Вам в роботі, навчанні, організації вільного часу.

Будемо Вам вдячні за благодійну допомогу та участь в акції «Читайте книги! Даруйте книги!»

Шановні користувачі! Ми сподіваємось, що з Вашою допомогою ми зможемо зробити наш сайт дійсно цікавим та корисним!

Чекаємо на Вас!

Наша адреса: 42000 Сумська обл., м. Ромни, вул. Коржівська, 94

e-mail : cmb@vk-romny.gov.ua

З повагою колектив Роменської ЦМБ для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича

Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах».

Кiлькiсть переглядiв: 1940

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.