/Files/images/zahodi_5/завантаження.jpg /Files/images/zahodi_6/Romen.png

/Files/images/foto_dlya_vistavok/edina_ukrajia.jpg

/Files/images/zahodi_6/dfgh.png

/Files/images/zahodi_6/IMG_20170131_121546_HDR.jpgКожен з нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху в печалі, моральне задоволення і щастя, якщо вміє володіти тим дорогоцінним ключем, який відкриває таємничі двері цієї скарбниці, - писав Джон Леббок, англійський археолог та етнограф.

/Files/images/zahodi_6/1-234333223_i.jpg

Шановні абітурієнти, скористайтесь довідником ВНЗ України для пошуку навчального закладу за напрямами та регіонами

ДОВІДНИК ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

Молодіжною столицею Європи в 2019 році стане Нові Сад. У цьому сербському місті живе приблизно 80 тисяч молодих людей і ще стільки ж - студентів.

Статус Молодіжної столиці Європи місто отримує на 1 рік. Крім традиційного молодіжного форуму, столиця проводить серію культурних і соціальних заходів для молодих людей. Важлива роль традиційно відводиться питанням освіти і професійної самореалізації.

Пропонуємо ознайомитися з мультимедійною візитівкою, створеною працівниками бібліотеки, та дізнатися більше про цьогорічну Молодіжну столицю Європи.#EULIB

2019 – РІК КИТАЮ В УКРАЇНІ.

/Files/images/zahodi_6/IMG_20190329_164904.jpg


"Загадковий Китай" під такою назвою в бібліотеці оформлено виставку-інсталяцію.
4 січня Україна і Китай відзначили 25 років встановлення дипломатичних відносин. Двосторонні відносини між Україною та Китаєм носять характер стратегічного партнерства, відбивають багаторічні традиції дружби і співробітництва між двома країнами. Китай незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Тому 2019 рік Китаю – зрозумілий і символічний жест України.Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з країною, яка має в історичному багажі скарби однієї з найпотужніших прадавніх цивілізацій на Землі.

Шановні друзі!

З 1 січня 2019 року болгарське місто Пловдив та італійське місто Матера носять звання культурних столиць Європи.
До Вашої уваги мультимедійна візитівка «Культурні столиці Європи» підготовлена в Пункті Європейської інформації, що створений за підтримки УБА.#EULIB

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО!

/Files/images/zahodi_6/wer.png

Шановні випускники шкіл, готуючись до ЗНО, пропонуємо пограти в інтерактивну гру з історії України, підготовлену відділом обслуговування бібліотеки, та перевірити свої знання.
Запрошуємо випускників шкіл відповісти на питання онлайн-вікторини і перевірити свої знання. Бажаємо успіху!

Онлайн-вікторина з української літератури

/Files/images/zahodi_6/Онлайн-вікторина з української літератури.png

Онлайн-вікторина з економічної географії

/Files/images/zahodi_6/onlain.png

Шановні друзі! До Вашої уваги відео-презентація "Крути: честь і трагедія України" присвячена 101 річниці бою під Крутами, підготовлена Роменською міською бібліотекою для дорослих імені Бориса Антоненко-Давидовича.

Крути: честь і трагедія Відео

Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, які охопили Російську імперію у березні 1917-го. Для розуміння тогочасних подій важливо зрозуміти послідовність та логіку розвитку Українською революції та національно-визвольної боротьби в період 1917–1921 років.

Пропонуємо перевірити свої знання з історії, зігравши в онлайн-гру "Українська революція 1917-1921: події і постаті"

/Files/images/zahodi_6/Без іменіnm,.png

/Files/images/zagruzheno.jpg До 100-річчя української революції портал Українського Інституту національної пам'яті

ВЕБ-ПРОЕКТ "ЇМ У ВІКАХ СУДИЛОСЯ БЕЗСМЕРТЯ: ГЕРОЇ РОМЕНЩИНИ"

/Files/images/zahodi_6/ATO.GIF

Друзі, пропонуємо пограти в інтерактивну гру "Славні імена Роменщини"

/Files/images/zahodi_6/Славні імена Роменщини.png

Шановні користувачі, до Вашої уваги відео-огляд українських книг про Майдан

Топ 15 українських книг про Майдан Відео огляд

НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ

з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації з безкоштовними номерами:

0 800 500 335 (зі стаціонарних) 386 ( з мобільного)

Національна «гаряча» лінія працює цілодобово, анонімно та конфіденційно, консультації абонентам надаються інформаційного, правового та психологічного характеру.
Телефонуй на Національну «Гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини, щоб отримати допомогу – 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар).

2017-2018 - роки німецької мови в Україні.

НІМЕЦЬКУ ВИВЧАЙ! СВІТ ПІЗНАВАЙ!

Вебліографічний огляд ресурсів з вивчення німецької мови.

/Files/images/zahodi_6/Без імені.png

Шановні друзі!

Безвізовий бум у розпалі, тому ми знайомимо Вас з спецпроектом, де Ви знайдете все необхідне для того, щоб зібратись у мандри хоч зараз.
Інструкції по безвізу для шенгену, путівники країнами Європи, Азії та Америки, куди українцям не потрібна віза, а таких уже 119. Тож ПОЇХАЛИ!!!

БЕЗВІЗОВІ КРАЇНИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

100 років Українській революції

До уваги учнів та студентів!

Шлях у Європу починається з європейської освіти. Багато хто вважає, що найоптимальніше таку освіту в Європі й отримати. Навчатися за кордон чи ні, і чому? У якій країні це зробити краще? Які плюси й мінуси такої освіти?

Якщо Ви бажаєте скористатися безмежними можливостями, що надають міжнародні освітні програми та навчання за кордоном, то скористайтеся

Експрес – довідковою службою : «Хочеш дізнатися про європейську освіту, навчальні, стажувальні програми? запитай у нас».

Метою даної послуги є можливість надати Вам загальну та більш детальну інформацію щодо можливостей навчання, стажування, співпраці з навчальними, дослідницькими закладами в ЄС. Надсилайте свої запити на електронну скриньку бібліотеки library-romny@ukr.net та отримуйте відповіді.

Будьте активними та мобільними!

Пункт Європейської інформації

/Files/images/zahodi_2/12645063_517354455113861_4274979906079428016_n.jpg Наприкінці минулого року Українська бібліотечна асоціація оголосила конкурс для бібліотек на участь у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)».

Проект передбачає активну роботу бібліотек з популяризації знань про ЄС та європейський вибір України шляхом створення Пунктів європейської інформації для надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевих громад районних центрів, невеликих міст і селищ України.

/Files/images/zahodi_2/3.jpg1 лютого 2016 року стали відомі результати конкурсу. У ньому взяло участь 163 бібліотеки з усіх областей України (14 бібліотек Сумщини). Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки (5 бібліотек нашої області), у яких в 2016 році буде створено Пункт європейської інформації. Серед переможців - центральна міська бібліотека для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича.

Проект розпочне свою діяльність з березня 2016 року. Запрошуємо мешканців та гостей міста до Пункту європейської інформації, який буде розміщений в Інтернет-центрі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича за адресою м. Ромни, вул. Коржівська, 94.

Пропонуємо ознайомитися з Портфоліо бібліотеки

/Files/images/foto/Без імені.png

Відео-презентація «Повертайся живим», присвячена учасникам АТО

АТО відео презентація

Подаруй книгу учасникам АТО

Запрошуємо усіх небайдужих роменців долучитися до Всеукраїнської акції

/Files/images/foto/5.png

«Бібліотека українського воїна» Детальніше

Відео-огляд до Дня Європи

Відео-огляд: Європейський Союз

Пам'ятаймо Шевченка! Думаємо про Україну!

/Files/images/10logo.jpg

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі

("І Архемед, і Галілей..." 1860 р.)


ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО

На сайті розміщена інформація для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України

Міська централізована бібліотечна система висловлює подяку за подаровані книги.

/Files/images/foto/1780064_356592327856742_5132194235121112539_o.jpg Дарунки книг бібліотекам – це давня форма доброчинності та одне з джерел поповнення фондів книгозбірень в час, коли бібліотеки перебувають на залишковому принципі фінансування. На протязі декількох останніх років в бібліотеках міста діє акція «Читай книги! Даруй книги!», завдяки якій небайдужі читачі приносять до книгозбірень вже прочитані книги з домашніх бібліотек. Дана благодійна акція спрямована не тільки на поповнення фонду бібліотеки, але й на відродження найкращих якостей в людях, що віддали свої книжки на благодійність - доброти, милосердя, взаємоповаги.
Нещодавно бібліотечна система міста отримала вагомий подарунок від земляка, випускника СЗОШ №2 Олександра Джура – приватного підприємця, активного громадського діяча, який в даний час проживає в місті Тернополі. Це книги для дітей дошкільного віку, навчальні посібники для школярів, книги з народознавства
Колективи бібліотек впевнені, що подаровані книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними, сприятимуть освіті, справі виховання підростаючого покоління, відродженню культури та духовному зростанню.

Щиро дякуємо всім благодійникам. Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.

Відео-презентація "Тарас Шевченко - майстер слова та пензля"

Запрошуємо переглянути відеопрезентацію "Тарас Шевченко - майстер слова і пензля" підготовлену працівниками бібліотеки.Шановні читачі!

Пропонуємо до вашої уваги бібліографічно-краєзнавчу пам'ятку "Роменська Шевченкіана"

Запрошуємо познайомитися з бібліографічним оглядом літератури "Нетлінне слово Кобзаря"

5 серпня 2014 року виповнилося 115 років з дня народження українського письменника Бориса Антоненка-Давидовича, ім'я якого має честь носити міська центральна бібліотека для дорослих м. Ромни.


До вашої уваги відеопрезентація "Майстер карбованого слова" про життєвий і творчий шлях Бориса Антоненка-Давидовича.

Відеопрезентація Майстер карбованого слова до 115 річниці з дня народження Б. Антоненка Давидовича

Шановні користувачі!

Завдяки новітнім технологіям наша бібліотека пропонує адміністративні послуги в новому форматі. Скористатися ними можна через інтернет тут/Files/images/e-logo.jpg


Дякуємо EDUKIT за наш сайт

/Files/images/Romny.png

/Files/images/Оболонський район.png

/Files/images/bibliomist_t.jpg/Files/images/Програма сприяння Парламенту.png /Files/images/biop_m.png

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.