Гранти, конкурси, проекти, стажування

Активна молодь розуміє, що освіта цей той безцінний актив, який допоможе реалізувати свої таланти, вміння та амбіції. Є думка, що ми живемо в той час, коли можливості валяються просто під ногами, але ж звісно потрібно трішки напружитись, щоб їх підняти. Спеціально для тих, хто “наполегливо” шукає таких можливостей для подорожей, навчання чи роботи в Україні або ж за кордоном – підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.

Велика ідея – biggggidea.com/opportunities/

Понад 200 можливостей щомісяця – гранти, конкурси, події, школи з різних спеціальностей і для людей різного віку в Україні та за кордоном.

Litcentr – litcentr.in.ua

Знадобиться тим, хто шукає можливості розвитку свого таланту літератори: письменники і поети, а також журналісти.

Unistudy – unistudy.org.ua/short-term/training/

Міжнародні освітні програми та навчання за кордоном. Важливо: сайт – українською мовою.

Mladinfo – www.mladiinfo.eu

Інформація про нові конкурси, міжнародні програми та тренінги.

Platforma – platfor.ma

Містить, крім цікавих статей, розділ “Можливості”, в якому зібрані варіанти навчання, стажування в різних куточках світу, а віднедавна ще й вакансії роботи в Києві.

Ресурсний центр "Гурт" - https://gurt.org.ua/news/trainings/

На сайті публікуються вакансії, тренінги, конкурси, конференції, гранти, події,— більшість з яких мають місце в Україні, проте й міжнародні проекти також трапляються. Тематика здебільшого соціального спрямування: освіта, література, право, журналістика тощо.

Scientific Social Communiti - https://www.science-community.org/

Проект надає можливість моніторингу грантів, конференцій, наукових вакансій, журналів і науково-популярних подій, а також можливості для пошуку партнерів для наукових досліджень. Це своєрідна наукова соціальна мережа, що об’єднує понад 40 тисяч вчених з України, Росії, Білорусі, Казахстану та інших країн.

Media Sapiens - http://osvita.mediasapiens.ua/mediaprosvita/previews/

Сайт, який має на меті підвищення медіаграмотності аудиторії, під останньою має на увазі доволі широке коло осіб: журналісти, громадські активісти, керівники та співробітники громадських організацій, співробітники посольств, власники та топ-менеджмент телекомпаній, друкованих та електронних ЗМІ та ін. І для реалізації цієї мети в окремому розділі зібрані анонси подій, які будуть цікаві цій категорії людей — вакансії, школи, грант тощо.

Студвей - http://diem.studway.com.ua/

Зручна система пошуку та кількість тематик, що сягає близько п’ятдесяти, робить цей сайт вартим вашої уваги. До того ж, усі можливості поділені на категорії, кількість яких також вражає: вебінари, стажування, онлайн-заходи, гранти, дискусійні клуби, табори, курси, конкурси, школи, презентації та ще чимало цікавого. Велика кількість ресурсів, як міжнародних так і українських для займання волонтерською діяльністю.

Stella - http://ngo-stella.org/

Українська громадська організація, офіс якої розташований у Харкові, вже близько 5 років успішно займається міжнародними проектами, роблячи акцент на волонтерських проектах EVS та міжнародних тренінгах. По суті, якщо ви подаєте заявку на той чи інший проект і вас обирають для участі у ньому, ГО «Stella» стане вашою відправляючою організацією, тобто буде допомагати в організації та успішному забезпеченні вашої участі.

ЛМГО «Спілка Форум» - http://www.union-forum.org/

Цe неполітична, неурядова громадська організація, заснована у Львові, котра має більш ніж 20-ти річний досвід роботи, багаторічне партнерство, компетентний персонал, високі стандарти діяльності. Серед інших, до напрямків її діяльності належить реалізація міжнародних культурно-освітніх програм молодіжного обміну, зокрема Програми літніх міжнародних волонтерських таборів, Youth in action, Еразмус +

Кiлькiсть переглядiв: 1347

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.