Інтерактивна панель "Історія створення Європейського Союзу"
/Files/images/2021/Безымянный.png44.png
віртуальний євро-діалог "Що таке Європейський Союз?"/Files/images/Безымянный.png15.png
Інтерактивна панель "Латвія. Обертаючи глобус"
/Files/images/2021/Безымянный.png
Євро - дайджест "Євро - валюта ЄС"
Мультимедійна візитівка "Культурні столиці Європи в 2019 році: Матера-Італія, Пловдив-Болгарія
/Files/images/Безымянный.png245.png
Меседж бокс щодо запровадження безвізу між Україною та країнами ЄС
Подорожуємо по безвізу

У 2018 році в Україні відбулася презентація програми Ради Європи "Культурні маршрути". Проект спрямований на популяризацію туризму та спільних цінностей, розмаїття Європи невід'ємною частиною якої є Україна. Наразі її учасниками є 32 країни. Враховуючи творчий потенціал та культурну спадщину, завдяки спільним зусиллям ми можемо розраховувати на активну участь України у культурних маршрутах. Всі культурні маршрути утворюють мережу, що охоплює більше ніж 70 країн.

Більше про програму Ради Європи Ви можете дізнатися тут

Шановні друзі! Пропонуємо переглянути веб-калейдоскоп "Мистецькі надбання народів Європи", підготовлений в пункті європейської інформації, що створений за підтримки УБА в Роменській міській бібліотеці для дорослих.

віртуальна подорож

"Мандри європейськими стежками"

туристичні маршрути Європи

Організація European Best Destinations, яка сприяє розвитку туризму в Європі, провела онлайн-дослідження, щоб визначити найпопулярніші європейські туристичні напрямки. У голосуванні, яке тривало 3 тижні, взяли участь майже 427 тисяч мандрівників з усього світу, і за його підсумками було обрано 15 найкращих.

Порту, Португалія
/Files/images/simple_big_89092.jpg

Ніколи ще мандрівники не були настільки одностайні у своєму виборі: Порту переміг, набравши найбільшу кількість голосів серед туристів зі 174 країн.

Історія, архітектура, культура, гастрономія, концерти та фестивалі — саме за поєднання всього цього Порту так полюбляють туристи зі всього світу. Порту — колишня столиця Португалії та одне з найдавніших міст Європи, історична частина якого дуже нагадує етнографічний музей, хоча і є житловою. Тут історична архітектура органічно поєднується з сучасною забудовою, красиві мости вписуються в приголомшливі пейзажі.

Готовий маршрут подорожі Португалією – 2 тижні найяскравіших вражень. Тут можна відчути справжній колорит Португалії, спробувати найкращий портвейн цієї країни, помилуватися чудовими краєвидами з терас історичних будівель, а потім сісти на старовинний трамвай, що зберігся з 1930-го року, і він довезе прямо до берега океану.

Мілан, Італія

Почесне друге місце посідає Мілан, який вважався цікавим і яскравим містом з тих самих пір, як став столицею західної частини Римської імперії. Величний мармуровий Міланський собор, багато церков, палаців і музеїв сусідять тут із сучасним мистецтвом.

Дозвольте враженням, отриманим від старовинної архітектури, змішатися з атмосферою одного з найсучасніших і просунутих міст Італії. Ви будете зачаровані елегантністю, стилем, енергією та міжнародним чуттям Мілана. У місті, яке називають «домівкою дизайну та модної індустрії», на вас чекає неперевершений шопінг на будь-який смак та бюджет.

Гданськ, Польща
/Files/images/simple_big_89093.jpg

Унікальне місце розташування та понад тисячолітня історія сформували виразний і неповторний характер Гданська. Зовні він може походити на деякі європейські міста, але дух свободи, який виражається тут у всьому, надає йому унікального вигляду. Сучасний Гданськ — столиця ділового та культурного життя Польщі, центр науки та спорту і те саме місце, де постійно проводяться різні міжнародні заходи. Зараз в образі Гданська поєднуються старовинна архітектура та суднобудівні крани, піщані пляжі на березі Балтійського моря й індустріальні об'єкти, красиві парки та сучасні галереї. Це місто, безумовно, представляє інтерес у культурному сенсі, до того ж мандрівники з усього світу відзначають його як дуже tourist-friendly місце.

Афіни, Греція

Культовий Акрополь, що височіє над містом, чарівні арт-квартали та галереї сучасного мистецтва, місто Класичного марафону та Олімпійських ігор — тут багатюще минуле стикається з не менш цікавим сьогоденням.

Афіни— одне з найстаріших міст світу з рекордною історією в більш ніж 3500 років, яке постійно піддається реконструкції, що дозволяє йому йти в ногу з часом.

Сан-Себастьян, Іспанія
/Files/images/simple_big_89094.jpg

Невід'ємна культурна ідентичність, неймовірні пейзажі, всесвітньо відомі мішленівські ресторани та важливий сучасний діловий центр — кожна з цих сторін розкриває Сан-Себастьян по-новому і робить його одним із найбільш трендових туристичних напрямків Європи в 2017 році.

Незвідана Іспанія:гід найцікавішими місцями Країни Басків

Будь-яка причина відвідати Сан-Себастьян гарна! Краса знаменитої бухти у формі раковини в затоці Ла-Конча, в яку іспанська королівська родина закохалася в середині XIX століття, зачаровує мандрівників; інноваційна кухня Сан-Себастьяна прославила його на весь світ; широкий вибір культурних заходів, які тут проходять, зробив місто справжнім культурним феноменом; а активний і здоровий спосіб життя, який тут надзвичайно популярний, дуже поєднується з місцевими природними умовами.

Созополь, Болгарія

Болгарія стає все більш популярною серед мандрівників з усього світу. Міста і природа, традиції і сучасність, гори і море — вона пропонує величезну кількість ландшафтів і, відповідно, туристичних можливостей. Созополь зібрав величезну кількість позитивних відгуків від іноземних туристів, вражених красою цього морського курорту.

Созополь також є найстарішим містом у Болгарії. Він був заснований у 610 році до нашої ери як еллінська колонія мілетських греків. Місто формувалося протягом століть, і його архітектура розкриває етапи розвитку людської цивілізації, зберігаючи сліди різних культурних шарів і перетворюючи Созополь на справжнє місто-музей.

Відень, Австрія
/Files/images/simple_big_89095.jpg

Відень— один з улюблених напрямків європейських мандрівників, посідає друге місце за популярністю у німців і третє для туристів з СШАі далекої Японії.

Віденський Рінгштрассе — найкрасивіший бульвар у світі. Ніде більше ви не зустрінете такої концентрації красивої архітектури, палаців, парків, музеїв та галерей. Відень був заснований ще в римську епоху, і тут повною мірою можна насолодитися величним духом столиці великої імперії.

Острів Хвар, Хорватія

Маленькі та дивовижно красиві містечка острова Хвар спокушають із кожним роком все більше мандрівників. Хвар — найдовший і найбільш сонячний острів Адріатики, тут 2718 годин на рік світить сонце! Невеликі середньовічні містечка, численні затишні бухти, пишна рослинність, м'який клімат і запах лаванди звідусіль — ці місця вважаються найкрасивішими в Хорватії.

Хорватія або Чорногорія? Відповідаємо на всі запитання щодо відпочинку в Адріатиці Цього року Хвар відзначає річницю — 2400 років із моменту появи перших жителів і заснування поселення на сонячному острові. Античні руїни, що збереглися тут, були внесені до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Базель, Швейцарія
/Files/images/simple_big_89096.jpg

У самому серці Європи, на кордоні з Німеччиною та Францією, знаходиться місто Базель— багатонаціональне, космополітичне та при цьому автентично швейцарське.

На відносно невеликій території вміщуються 40 музеїв, що забезпечує Базелю звання культурної столиці Швейцарії. Від історичного та художнього до анатомічного і музею інновацій — крім відмінного відпочинку, в Базелі для кожного знайдеться що-небудь цікаве. Крім того, це дім Art Basel — однієї з найпрестижніших і найважливіших міжнародних виставок сучасного мистецтва.

Мадрид, Іспанія

Одне із найжвавіших, найцікавіших та найяскравіших міст світу — причому, чим ближче до ночі, тим виразніше виявляються всі ці якості! Мадрид— це відкрите місто, в житті якого культура та розваги посідають одне з головних місць. Іспанська столиця змушує всіх почуватися як удома, відкриваючи при цьому доступ до всіх своїх скарбів. Королівський палац, Музей Прадо, парк Буен-Ретіро, палац Сібелес, собор Святого Франциска Великого — ось лише невелика частина всіх тих пам'яток, які варто подивитися в Мадриді.

Мадрид — це мистецтво, шопінг, нічне життя, чудова гастрономія та відмінні можливості для відпочинку.

Роттердам, Нідерланди
/Files/images/simple_big_89097.jpg

Молоде динамічне місто, яке розвивається настільки швидкими темпами, що щороку його вигляд доповнюється чимось новим. Блискучі хмарочоси, вражаючий порт, стильні ресторани, колоритні продуктові ринки, знамениті музеї та чудові фестивалі — це прямий результат менталітету роттердамців, які сміливо втілюють свої ідеї у життя. Сповнений енергії та інновацій, Роттердам придумав себе заново після бомбардувань Другої світової війни — він порвав із минулим і вибрав сучасність, девіз якої «Світло, повітря та космос» був для того часу чимось надприродним.

Рим, Італія

Складно уявити ТОП найкращих європейських напрямків для подорожей без Рима. Пояснити, як він потрапив тільки на 12-ту позицію, можна тим, що більшість туристів вже встигла побувати в ньому раніше і зараз знаходиться в пошуках більш затишних містечок та рідкісних туристичних маршрутів.

Безкоштовний Рим:30 ідей для культурного відпочинку у Вічному місті

Римська провінція є гідним обрамленням для незліченних скарбів італійської столиці, адже вся навколишня територія тією чи іншою мірою відчула вплив історії Вічного міста. Море, озера, пагорби, виноградники, затишні маленькі села та смачна місцева кухня, мальовнича природа і багата історія — околиці Рима пропонують цілий калейдоскоп можливостей для прекрасного відпочинку.

Париж, Франція
/Files/images/simple_big_89098.jpg

Париж— одна з небагатьох столиць світу, яку дійсно можна назвати легендарною. Більшість мандрівників, якщо ще не була тут, то напевно мріє побувати. Але французька столиця вирішила не зупинятися на досягнутому та виявила активний підхід до збільшення своєї привабливості для туристів, прийнявши стратегію сталого інноваційного розвитку. Це велике місто — суміш минулого та майбутнього. На тлі історичної забудови XIX століття з'являється нове обличчя Парижа XXI століття — лабораторії майбутнього.

Де познайомитися зі справжнім Парижем? Підготували для вас 20 місць, прихованих від очей туристів

Всесвітні скарби Лувру та таємнича напівтемрява Собору Паризької Богоматері, вулична мода і стрімкий ритм міського життя, французьке вино у вишуканих ресторанах і бутіки Єлисейських полів, а може, вечірні вогні Ейфелевої вежі та неспішні прогулянки паризькими вулицями — кожен знаходить у цьому прекрасному та багатогранному місті щось своє.

Боніфачо, Франція

Боніфачо — невелике місто на острові Корсика, відоме неповторними будиночками на скелях, оточених мальовничою природою.

Гастрономія найвищого рівня, безліч затишних кафе та барів, вечірки на будь-який смак, набережна, яка підсвічується тисячами вогнів — за нічне життя Боніфачо любить молодь. Вузькі затишні вулички, різьблені кам'яні будинки, міська цитадель і Арагонські сходи, що спускаються від неї до моря, старовинні собори та церкви — любителям історії це місто з багатим минулим відкриває зовсім інші грані. Прихильники відпочинку на природі також знайдуть тут дещо цікаве: в первозданній красі околиць Боніфачо можна зустріти представників флори та фауни, які більше не мешкають ніде на території Франції. Тут навіть організовують спеціальні прогулянки з вивченням місцевої флори, а також спеціальні майданчики для спостереження за птахами та тваринами.

Дика тайга, Фінляндія
/Files/images/simple_big_89099.jpg

Вперше в історії цього рейтингу поряд із головними європейськими столицями в ТОП потрапив напрямок екологічного туризму. Ці місця надзвичайно популярні серед азійських мандрівників і вийшли на перше місце у туристів з Китаю.

Дика тайга, розташована на східному кордоні Фінляндії, є прекрасним прикладом сильної та багатої своїми традиціями культури. Вічнозелені ліси, болота, чиста вода та багата природа займають істотну частину фінської території. На екскурсії з гідом ви зможете дізнатися більше про тутешні краї та побачити диких тварин, навіть великих звірів: ведмедів, вовків і росомах. Це ідеальне місце для тих, хто хоче відчути єднання з природою й отримати абсолютно новий досвід відпочинку в умовах, які далекі від звичних нам.

Відкрий Європу

Про нові можливості та переваги, які надає українцям безвізовий режим, правила перетину кордону та перебування в ЄС читайте тут

Вивчайте країни Європи!

/Files/images/foto/poland.jpg Польща
/Files/images/foto/france.jpg Франція
/Files/images/foto/g-britain.jpg Велика Британія
/Files/images/foto/germany.jpg Німеччина
/Files/images/foto/italia.jpg Італія
/Files/images/foto/zamki-england.jpg Замки Англії
Кiлькiсть переглядiв: 1408

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.