Шановні користувачі!

/Files/images/20130930_093749.jpg

Ми радi вiтати Вас на сайтi Роменської центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича.

Наша мета: бути сучасною, цікавою, затребуваною користувачами! Адже інформаційна культура допомагає пройти нелегкий шлях перетворень від розгубленої, суспільно ізольованої людини до цікавої особистості, ерудованого співрозмовника, досвідченого фахівця.

Сьогодні Бібліотека – це сучасний інформаційний, культурно-освітній центр, де закладаються основи освіченості. Фонд центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича налічує близько 69400 примірників документів, 34 назви періодичних видань, обслуговує близько 5500 користувачів. Нині користувач обирає бібліотеку не лише ту, де можна взяти потрібну книгу, а й солідний інформаційно багатий заклад, що працює творчо, сучасно і на далеку перспективу, де створено належні умови для праці.

Життя Роменської ЦМБ для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича - це минувшина і сьогодення, де як у барвистому вінку переплелися яскраві незабутні роки праці кількох поколінь бібліотечних працівників, де шанують традиції, впроваджують інновації, дбають про прийдешнє.

В умовах світової глобалізації функцій, які традиційно виконувала бібліотека в суспільстві вже недостатньо. Дедалі більше її роль зростає як провідника у просторі інформації. В 2012 році бібліотека стала переможцем конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІІ» програми «Бібліоміст»

Сьогодні наші користувачі мають змогу:

  • отримати інформацію про наявність у бібліотеках необхідного документу;
  • отримати будь-який документ з фонду бібліотеки для користування на абонементі, юнацькому відділі та у читальному залі;
  • скористатися допомогою фахівців бібліотеки в пошуку джерел інформації;
  • скористатися послугами Інтернет-центру, де ви зможете навчитись основам комп’ютерної грамотності, пошуку інформації в Інтернеті та взяти участь у віртуальних конференціях та чатах;
  • відвідати різноманітні культурні заходи, які відбуваються у бібліотеці.

Наша бібліотека - це храм культури і освіти, духовності та добра. Адже саме тут кожен може наблизитись до скарбів світової думки, знайти велику користь душі своїй, піднятися над буденністю і поринути у віртуальний світ Інтернету.

Запрошуємо до міської бібліотеки всіх, хто прагне нових знань, нових книг та інформації, нових вражень і здивувань.

Чекаємо на Вас!

З повагою директор Роменської центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича

Рослова Ніна Миколаївна.

Кiлькiсть переглядiв: 1350

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.