/Files/images/zahodi_5/завантаження.jpg /Files/images/zahodi_6/Romen.png /Files/images/2019/100book.jpg

/Files/images/foto_dlya_vistavok/edina_ukrajia.jpg

/Files/images/zahodi_6/IMG_20170131_121546_HDR.jpg
Кожен з нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху в печалі, моральне задоволення і щастя, якщо вміє володіти тим дорогоцінним ключем, який відкриває таємничі двері цієї скарбниці, - писав Джон Леббок, англійський археолог та етнограф.

Відеопрезентація національної програми "Дія. Цифрова освіта" в бібліотеках Роменської міської централізованої бібліотечної системи

/Files/images/2021/Безымянный.png7.png

Кожна нова книга – це завжди нове знайомство, нові герої, нові імена. Від Українського інституту книги надійшли до нашої бібліотеки твори для дітей та підлітків: казки, смішні історії, улюблені комікси, фентезі, світові бестселери, пригодницькі твори, фантастичні історії, детективи, документальні нариси про видатних людей, пізнавальні та енциклопедичні видання тощо.
Тож чекаємо в бібліотеці на маленьких та дорослих читачів!!!

/Files/images/2020/ні.png


В рамках Всеукраїнського тижня права,з метою підвищення рівня правової культури підлітків, поінформованості щодо конституційних прав та можливостей їх захисту, пропонуємо ознайомитися з пам'яткою "Свої права знаєш - себе захищаєш".
/Files/images/2020/карта.png


Карта на сервісі Google-maps "Історія назв вулиць м. Ромни на Google- карті" створена працівниками відділу обслуговування бібліотеки.

ВИВЧАЙТЕ ІСТОРІЮ РІДНОГО МІСТА РАЗОМ З НАМИ!!!

/Files/images/2020/нові книги червня.png

/Files/images/2020/Біблія.png

Друзі!!!До Всесвітнього року БІБЛІЇ, пропонуємо познайомитися з маловідомими фактами про найвидатнішу книгу-пам’ятку в історії людства, яка увібрала народну мудрість та втілила моральні основи людського життя.Платформа онлайн-курсів Prometheus відкрила більше 100 безкоштовних занять для дистанційного навчання.

Курси WiseCow
Онлайн-відеолекторій WiseCow з лекціями з літератури, кіно, мистецтва, музики, журналістики, театру, історії, моди і соціуму.

ВУМ online
Перша дистанційна платформа громадської освіти Відкритий Університет Майдану (ВУМ) пропонує безкоштовні освітні курси від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектора, оформлені у формі відео-лекцій, практичних завдань і контрольних питань.

Курс Coursera від професорів Стенфордського університету
З 12 березня по 31 липня відкрито безкоштовний доступ до більш як 3800 курсів і 400 спеціалізацій від провідних університетів і компаній світу і серед них Лондонський університет, Єльський університет, Університет Джонса Гопкінса, IBM, Google, Intel і ін.

Українське кіно онлайн

Takflix
На першій українській стрімінговій платформі Takflix, що працює в пілотному режимі і дозволяє легально дивитися українське кіно, знаходяться в доступі вже чотири фільми. Якщо ви вже «об'їлися» трендових серіалів і фільмів, у вас є можливість подивитися хороше українське кіно.

Українські онлайн-бібліотеки

Слухай
Перша в Україні онлайн-бібліотека аудіо-книг Слухай.

Бібліотека Інституту національної пам’яті
Український інститут національної пам’яті виклав у вільний доступ всі книги, видані під його егідою в електронному форматі.


25 лютого народилася відома українська письменниця, поетеса Лариса Косач-Квітка, яка творила під псевдонімом Леся Українка.
З нагоди Дня народження поетеси, пропонуємо здійснити віртуальну подорож Google-картою, створеною працівниками бібліотеки, по пам'ятним місцям життя Лесі Українки, яку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції.

/Files/images/2020/Карта.png

План роботи відділу обслуговування на I квартал 2020


/Files/images/2019/67.png Друзі! Теперішнє медіа суспільство — це суспільство 2.0.Тобто інформаційне суспільство, яке спілкується, ділиться інформацією, отримує нові знання, влаштовує соціальні акції та флешмоби у віртуальному просторі.

Споживачі інформації у медіа та соціальних мережах, які водночас є і її творцями,повинні почати критичніше ставитися до повідомлень у ЗМІ, не вірити усьому, що опубліковано, перевіряти інформацію у кількох джерелах, щоб уникнути поширення фейків, тобто неправдивих новин.

Спробуйте зіграти в віртуальну гру-вікторину "Медіазнайко". Подолавши всі етапи та виконавши всі завдання цієї гри-вікторини, кожен може дізнатися про історію медіа, про якісний продукт «медіа», як сприймати новини, фільми та статті, і багато іншої корисної інформації.

ВЕБ-ПРОЕКТ "ЇМ У ВІКАХ СУДИЛОСЯ БЕЗСМЕРТЯ: ГЕРОЇ РОМЕНЩИНИ"

/Files/images/zahodi_6/ATO.GIF

Друзі, пропонуємо пограти в інтерактивну гру "Славні імена Роменщини"

/Files/images/zahodi_6/Славні імена Роменщини.png

НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ

з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації з безкоштовними номерами:

0 800 500 335 (зі стаціонарних) 386 ( з мобільного)

Національна «гаряча» лінія працює цілодобово, анонімно та конфіденційно, консультації абонентам надаються інформаційного, правового та психологічного характеру.
Телефонуй на Національну «Гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини, щоб отримати допомогу – 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар).

До уваги учнів та студентів!

Шлях у Європу починається з європейської освіти. Багато хто вважає, що найоптимальніше таку освіту в Європі й отримати. Навчатися за кордон чи ні, і чому? У якій країні це зробити краще? Які плюси й мінуси такої освіти?

Якщо Ви бажаєте скористатися безмежними можливостями, що надають міжнародні освітні програми та навчання за кордоном, то скористайтеся

Експрес – довідковою службою : «Хочеш дізнатися про європейську освіту, навчальні, стажувальні програми? запитай у нас».

Метою даної послуги є можливість надати Вам загальну та більш детальну інформацію щодо можливостей навчання, стажування, співпраці з навчальними, дослідницькими закладами в ЄС. Надсилайте свої запити на електронну скриньку бібліотеки library-romny@ukr.net та отримуйте відповіді.

Будьте активними та мобільними!

Пам'ятаймо Шевченка! Думаємо про Україну!

/Files/images/10logo.jpg

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі

("І Архемед, і Галілей..." 1860 р.)


ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА УЧАСНИКІВ АТО

На сайті розміщена інформація для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції в інші регіони України.

Шановні користувачі!

Завдяки новітнім технологіям наша бібліотека пропонує адміністративні послуги в новому форматі. Скористатися ними можна через інтернет тут/Files/images/e-logo.jpg


Дякуємо EDUKIT за наш сайт

/Files/images/Romny.png

/Files/images/Оболонський район.png

/Files/images/bibliomist_t.jpg/Files/images/Програма сприяння Парламенту.png /Files/images/biop_m.png